S čím si mám upraviť kožičku okolo nechtov?

Značky

Pusherom!

Nikomu sa nepáčia pozadierané, okúsané alebo špinavé nechty. Základná manikúra je to najjednoduchšie a najdôležitejšie pri kráse rúk, preto ti chcem dať do pozornosti zatlačovače kožičky. Zatlačovače kožičky v okolí nechtov nespĺňajú len funkciu úpravy, ale nechtové lôžko i predĺžia. Poznáme tri druhy zatlačovačov - pomarančové drievko, gumené kopýtko a kovový pusher. Každý zatlačovač má dve strany. Jedna slúži na zatlačovanie a druhá na zoškriabanie zostatkov.

Základným krokom je zmäkčiť nechtovú kožičku - kúpeľom rúk, zmäkčovacím gélom (alebo i dlhším umývaním riadu ).

Pomarančové drievko - Najjednoduchší a najlacnejší nástroj na zatlačovanie kožičky. Drievko nemám veľmi v láske, pretože často vpije vlhkosť z kožičky, a potom je jeho špička mäkká. V prípade, ak chcete použiť drievko pri viacerých osobách, odporúčam každému nové, pretože drievko sa zle dezinfikuje.

Gumené kopýtko - Kopýtko je ďaľším nástrojom na zatláčanie neposlušnej kožičky. V tomto prípade je investícia väčšia, ale oplatí sa. Ak chcete zatláčať kožičku iba pre vlastnú potrebu, odporúčam si ho zaobstarať.

Kovový pusher - Môj favorit! Po jeho vzhliadnutí si možno spomenieš na rôznych doktorov a nechutné scény. Pusher je originálny profesionálny nástroj pre manikérky. Ľahko sa dezinfikuje a jeho najväčšou výhodou je ľahká manipulácia (postačia dve zatlačenia a kožička je tam, kde má byť). Treba s ním zaobchádzať opatrne, pretože je veľmi ostrý. Odkedy ho mám doma, všetkým ostatným nástrojom som dala nekompromisné zbohom.

pushery

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info